Koncerty Pin-up! Music&bowling W Bytomiu Koncerty, Bilety

Koncerty Pin-up! Music&bowling W Bytomiu Koncerty, Bilety

Piątki i soboty nadają się do tego idealnie. Ponieważ wtedyklub pracuje znacznie dłużej.

Pin-up bytomhttps://pin-up-kasyno.pl/

To również osiem profesjonalnych torów bowlingowych, bilard i dobra zabawa w samym sercu Bytomia. Znajdująca się w Bytomiu kręgielnia Pin-Up! Music&Bowling to miejsce, w którym dominuje nostalgiczny klimat lat eighty. Ta niepowtarzalna atmosfera świetnie współgra z grą w kręgle, której w miejscu tym można oddać się na 9 w pełni profesjonalnych torach do bowlingu. Najwyższej jakości kule do kręgli dostępne na miejscu z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy.

Pin-up! Music&bowling, Bytom

tego było mało, Pin-Up! To doskonałe miejsce na spotkanie w gronie najbliższych przyjaciół, czy rodzinny wypad na kręgle lub bilard.

  • Klub zawsze staje na wysokości zadania i dopasowuje
  • Osoby,
  • Naturalnie
  • Ta niepowtarzalna atmosfera świetnie współgra z grą w kręgle, której w miejscu tym można oddać się na 9 w pełni profesjonalnych torach do bowlingu.
  • panieński, a nawet imprezę firmową mogą to zrobić w Pin-Up!

Co więcej, na zainteresowanych czeka aż eight profesjonalnych torów bowlingowych oraz 6 stołów bilardowych. Oczywiście Pin-Up! Nie zapomina o

Rozrywka W Centrum Miasta Dla Każdego? Poznajcie Pin-up! W Ch Agora Bytom!

najmłodszych mieszkańcach miasta – dzieciach. Klub przygotował dla nich specjalne wyposażenie kręgielni (np. mniejsze kule i bramki). To coś więcej niż klub.

Kręgielnia Pin-Up! Jest także miejscem, w którym można zorganizować niezapomnianą imprezę okolicznościową właśnie z kręglami jako motywem przewodnim. Nie samą pracą żyje człowiek, z czego doskonale zdaje sobie sprawę każdy mieszkaniec Bytomia.

Kontakt Z Klubem

To doskonała rozrywka w amerykańskim stylu! Osoby, które pragną zorganizować nietypowe urodziny, wieczór kawalerski, panieński, a nawet imprezę firmową mogą to zrobić w Pin-Up!

W CH Agora Bytom! Klub zawsze staje na wysokości zadania i dopasowuje ofertę do indywidualnych potrzeb, a także budżetu.

Wpadnij Do Pin-up! Na Kręgle I Potańczyć

Jedno jest pewne, organizacja urodzin, czy innych ważnych wydarzeń w tym miejscu, będzie niezapomnianym przeżyciem.

Karnet Bilard 10 H

Cóż, Pin-Up! To jedyna kręgielnia i klub bilardowy w mieście, który zapewnia rozrywkę dla każdego, bez względu na wiek.

Naturalnie nasuwa się pytanie, gdzie najlepiej to zrobić na terenie Bytomia? Absolutnie w klubie Pin-Up! To doskonała rozrywka w amerykańskim stylu lat 50-tych! Zapraszamy do naszego klubu znajdującego się w centrum handlowym Agora Bytom na 2 poziomie. Aby