Některá známá nesprávná prohlášení o negativních důsledcích rozšířeného a …

Některá známá nesprávná prohlášení o negativních důsledcích rozšířeného a …

Obrázek jste někdy byli lákáni koupit si léky z online obchodu s drogami nebo jiným webem? Můžete chránit sebe a svou rodinu tím, že budete opatrní při nákupu léku online. Některé webové stránky lékárny provozují zákonně a nabízejí výhody, soukromí, úspory nákladů a záruky pro nákup léků. Ne všechny webové stránky jsou přesně stejné.

FDA varuje, že existuje mnoho riskantních online lékáren, které se prohlašují, že nabízejí léky na předpis za hluboce zlevněné náklady, obvykle bez vyžadování předpisu. Tyto internetové drogové obchody často prodávají neschválené, falešné nebo jinak nebezpečné léky mimo záruky následované certifikovanými lékárnami. Spousta nebezpečných online lékáren využívá falešné „obchody“ k napodobování certifikovaných obchodů s drogami nebo k tomu, aby si mysleli, že jejich léky pocházejí z národů s vysokými bezpečnostními požadavky.

Jediný průvodce 5 bezpečnostními tipy, které si pamatujete před nákupem léku online

Tyto drogy by mohly být falešné, skončily nebo jinak nebezpečné pro vás a vaši domácnost. Jak můžete informovat, zda online obchod s drogami běží legálně? Stránka FDA Be, Bezpečné, RX má zdroje a nástroje, které vám pomohou při nákupu léků na předpis mnohem bezpečnější a vzdělanější rozhodnutí online.

Nejsou certifikovány v U.S. a podle vaší státní rady lékárny. Nemáte o certifikovaného lékárníka na personál, který by odpověděl na vaše obavy. Odeslat léky, které vypadá jinak než to, co obdržíte v obvyklém obchodě s drogami, nebo se objeví v produktovém balení, které je rozbité, poškozené, v cizím jazyce, nemá datum vypršení platnosti nebo je ukončeno.

Konečný průvodce je bezpečný koupit mé léky na předpis v Mexiku?

Nabijte vám za produkty, které jste si nikdy neobdrželi nebo obdrželi. Neposkytujte jasné písemné ochrany vašich individuálních a peněžních informací. Prodejte své informace na jiných webových stránkách. Tyto obchody s drogami obvykle nabízejí léky, které mohou být nebezpečné, protože mohou: mít nadměrnou nebo nedostatečnou aktivní složku, kterou potřebujete k léčbě vaší nemoci nebo stavu.

Obsahovat nesprávné aktivní složky nebo jiné nebezpečné sloučeniny. Aktivní složka oprávněného léčiva je to, co činí lék spolehlivý pro nemoc nebo stav, který má léčit. Pokud má lék neznámé aktivní složky, mohlo by to přestat fungovat na určený výsledek, může mít neočekávanou interakci s jinými léky, které užíváte, mohla by vyvolat nebezpečné nepříznivé účinky nebo by mohlo vyvolat jiné hlavní nemoci, jako jsou vážné alergie.

Léky na předpis padělání mohou být zábavné pro každého

Existují metody, které můžete rozpoznat bezpečný online obchod s drogami. Tyto obchody s drogami: vždy potřebují lékařův předpis. Dodat fyzickou adresu a telefonní číslo v U.S. Mít certifikovaného lékárníka na personál, který odpoví na vaše obavy. Jsou certifikovány se státní radou v obchodě. Dalším způsobem, jak pomoci zajistit, že využíváte bezpečný a legální online obchod s drogami, je zkontrolovat licenci lékárny ve státní správní radě pro licenční databázi Drug Store pomocí nástroje Place na webových stránkách FDA BE, bezpečný, RX web.

Nákup léku online Levné lékárnické produkty se může zdát bezproblémový a levný, ale můžete ohrozit své zdraví. I když existují legitimní online obchody s drogami, existují také některé, které mohou fungovat nezákonně. Některé webové stránky lékárny mohou vypadat důvěrně, když nejsou. Je nezbytné vždy zkoumat, aby se zajistilo, že online obchod s drogami je pravý.

Fakta o uložení léků na předpis / Minnesota Board of Pharmacy odkrytá

74% kanadských webových stránek zdroje léků z exteriéru Kanady. Pokud si zakoupíte léky z podvodního online obchodu s drogami, můžete své zdraví ohrožovat: můžete skončit s lékem, který obsahuje nesprávné nebo poškozující aktivní složky nebo žádné lékařské ingredience vůbec. Váš stav by mohl zůstat stejný nebo se můžete zhoršit.